Analityk Bitcoin widzi „ idealne tło “ za 100 000 USD w tym cyklu byków, 1 mln USD do 2035 r

Jak mówi Alex Saunders, Bitcoin może przekroczyć swoje historyczne maksima 20 000 USD, podczas gdy Ether potrzebuje tylko roku, aby pobić swój własny rekord.

Bitcoin ( BTC ) może osiągnąć 100 000 dolarów w ciągu pięciu lat i 1 milion dolarów do 2035 roku, powiedział Cointelegraph, dyrektor generalny Nugget News, Alex Saunders.

W wywiadzie udzielonym 18 listopada analitykowi Cointelegraph Markets, Michaël van de Poppe , Saunders określił obecne warunki jako „doskonałe tło” dla nowych szczytów.

Saunders: cena 1 mln USD Bitcoin do 2035 r

„Albo będzie się utrzymywał tak, jak teraz w ciągu najbliższych kilku tygodni i bardzo szybko osiągnie poziom 20 000 $, albo będzie miał swój niewielki zakres od czasu do czasu, miejmy nadzieję, dodatni w przyszłym roku” – powiedział.

Saunders mówił, że BTC / USD spadł z ostatnich szczytów 18.400 $, aby wejść w szeroki korytarz, który skupił się na 17.700 $. Zyski są szybkie, a sama tygodniowa wydajność zapewnia zwrot do 15%.

Patrząc w przyszłość, Saunders uważał, że sześć lub siedem cyfr dla Bitcoina trochę odstaje, ale połączenie pieniędzy i adopcji oznaczało, że teraz „nie ma wyjścia”.

„Szczerze mówiąc, myślę, że Bitcoin osiągnie 100 000 dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, a potem zacznie się zastanawiać:„ Czy rzeczywiście próbują go zamknąć, czy jak regulują go i handlują? ”- powiedział Van de Poppe.

„A jeśli pozwolimy po prostu kontynuować swoją misję i wchłonąć wszystkie pieniądze z całego świata i stać się globalną walutą rezerwową… myślę, że w ciągu najbliższych 15 lat możemy osiągnąć milion dolarów za monetę”.

Szacunki wydają się nieco konserwatywne w porównaniu z niektórymi istniejącymi prognozami cen, w tym popularnymi seriami opartymi na przepływie akcji, które przewidują co najmniej 100 000 USD w przyszłym roku.

Obawy Saundersa dotyczące legalności w przypadku znacznych wzrostów cen odzwierciedlają obawy głównego inwestora Raya Dalio, którego komentarze na temat Bitcoina przyniosły mu w tym tygodniu znaczny rozgłos.

Kolej Ether na transformacyjne zyski?

W odniesieniu do największego eteru altcoinowego ( ETH ) prognozy są tymczasem jeszcze lepsze. Saunders uważa, że ​​istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowy rekord wszech czasów dla ETH / USD nastąpi za rok – lub mniej.

Wydajność Bitcoin i Ether YTD. Źródło: Cointelegraph Markets / Digital Assets Data
Biorąc pod uwagę obecne wyniki, wymagałoby to prawie 200% wzrostu z poziomu 470 USD czasu publikacji.

Ether, podobnie jak większość altcoinów, nie zdołał skopiować ostatnich osiągnięć Bitcoina, pomimo wprowadzenia długo oczekiwanego Ethereum 2.0 i powiązanej mapy drogowej, która zmieni sieć.