RZECZY „MOGĄ BYĆ BRZYDKIE“ DLA BITCOIN’A, JEŚLI ZAMKNIE SIĘ PONIŻEJ TEGO POZIOMU KLUCZA

  • W ciągu ostatnich kilku dni Bitcoin i cały rynek kryptograficzny był bardzo niestabilny, a byki wzorcowej kryptowaluty żarliwie starały się zachować nad nim kontrolę.
  • Widział wiele trwałych spadków poniżej 19.000 dolarów, ale każdy z nich jest wkupowany w agresywnie i szybko odwrócony
  • Jest jeden kluczowy poziom obserwowany przez wybitnego analityka który może mieć duży wpływ na działania cenowe kryptończyków.
  • Zauważa on, że zbliżenie poniżej tego poziomu byłoby ponure dla byków i prawdopodobnie doprowadziłoby kryptokurrency do zwijania się w dół w kierunku „ostatniej linii obrony“, którą mają byki

Bitcoin był na dzikiej przejażdżce w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, z presją sprzedaży widoczne wokół jego wszech czasów wysokich iskrzących wiele selloffów.

Chociaż byki nie były w stanie poruszać się poza tym regionem cenowym z powodzeniem, presja sprzedaży widoczna tutaj wydaje się być coraz słabsza z każdą wizytą.

Za pierwszym razem, gdy ten poziom został wykorzystany, cena Bitcoin’a zwijała się aż do najniższych poziomów 16.400 dolarów. Za drugim razem jego cena spadła tylko do dolara 18.000 dolarów. To jest byczy trend, jeśli się utrzyma.

Jeden z traderów bacznie obserwuje swoją reakcję na kluczowy poziom tuż poniżej miejsca, w którym obecnie handluje. Twierdzi on, że dzienne zamknięcie poniżej tego poziomu byłoby ponure.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SIŁY, GDY BYKI PRÓBUJĄ ODZYSKAĆ 19.000$

Od ostatniego odrzucenia $19,800, Bitcoin walczy o to, by zdobyć ponad $19,000.

W momencie pisania, krypto waluta jest notowana na poziomie nieco poniżej 2% przy obecnej cenie 19.100 dolarów. Oznacza to znaczny wzrost od najniższego poziomu 18.200 dolarów, ale nadal jest on znacznie niższy od dziennego wyżu.

Jeśli nie jest w stanie utrzymać się na poziomie powyżej 19 000 USD, może stanąć w obliczu kolejnej rundy intensywnej presji sprzedażowej, która powoduje, że jej cena jest niższa.

ANALITYK: BTC MUSI ZAMKNĄĆ SIĘ POWYŻEJ TEGO JEDNEGO KLUCZOWEGO POZIOMU

Jeden z wybitnych traderów wyjaśnił w jednym z ostatnich tweetów, że 18 400 dolarów jest kluczowym poziomem dla Bitcoin, aby zamknąć wyższą świecę ramy czasowe powyżej.

Postuluje on, że niezdolność do tego może spowodować, że cena kryptokursy spadnie do 18.000$.

„Sprawy mogą stać się brzydkie, jeśli zamkniemy poniżej kropkowanej czarnej linii“. Zakropkowana niebieska linia jest ostatnią linią obrony byków, w przeciwnym razie spodziewam się, że trochę się sprzeda“, powiedział, wskazując na poniższy wykres.

Najbliższe kilka dni powinno świecić światłem na siłę Bitcoina, ponieważ ciągła walka o handel powyżej 19.000 dolarów byłaby bycza.

Jednakże, jeśli napłynie na niego presja sprzedaży i zamknie się poniżej 18 400 dolarów, może to oznaczać długotrwałą zmianę trendu.